Gizlilik Bildirimi

Penguen Gıda A.Ş veya bağlı şirketleri, ziyaretçileri tarafından bu sitedeki formlar aracılığıyla sunulan isminiz, elektronik posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız ve kişisel bilgilerinizi üçüncü bir kişiye satmayacağını, kiralamayacağını veya kullandırmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

Penguen Gıda’ya bağlı şirketlerin, bu sitenin yapımını üstlenen bireylerin ve üçüncü bir tarafın kullanımından kaynaklanan doğrudan dolaylı, ziyan veya hasardan ötürü sorumlu tutulamaz.

Penguen Gıda A.Ş veya bağlı bulunan şirketleri, Kişisel Bilgileri aşağıdaki amaçlara bağlı olmak üzere kullanacaktır:

  • Size basılı yayınlar ya da diğer yazışmaları göndermek
  • Size elektronik posta ile basın bültenleri ya da bildirimler göndermek
  • İşe alım süreçlerinde başvurularınızı değerlendirmek
  • Satın aldığınız ürünleri teslim etmek

Kişisel Bilgilere, sadece Penguen Gıda A.Ş veya bağlı şirketlerinin yetkili personeli ve Kişisel Bilgilerinizi gizli tutmayı kabul etmiş üçüncü kişiler erişebilir. Penguen Gıda A.Ş veya bağlı şirketleri, Kişisel Bilgileri açıklamadan, Kişisel Bilgilerden elde edilebilecek verileri ( yaş, cinsiyet, coğrafi konum, v.b ) web sitesini iyileştirmek ve genel olarak tüketicileri hakkında daha çok bilgi sahibi olmak amacıyla kullanabilecektir. Kişisel Bilgi verileri üzerindeki hak ve sorumluluklar tamamıyla, Penguen Gıda A.Ş veya bağlı şirketlerine aittir.

Penguen Gıda A.Ş veya bağlı şirketleri, web sitesindeki bağlantılar aracılığıyla ulaşacağınız üçüncü kişilere ait web sitelerinin gizlilik ilkeleri hakkında bir garanti vermez. Bu veriler sadece belirtilen amaç için kullanılabilir ve sizin izniniz alınmadan hiç bir tek taraflı haberleşme amacıyla kullanılamaz.

Anti-Spam Politikası

Üye Onayi

Penguen Gıda, talep edilmemiş e-mail’ler göndermeyeceğini kabul etmektedir. E-mail adreslerini nasıl elde ettikleri, alıcıların üye olması için kullanilan yöntemler ve bu süreç içerisinde yer alan en ufak detaylar da dahil, gönderime ilişkin ve üyelik sürecinde kullanilan her bilgi, 3. şahıslarla asla paylaşılmayacaktır. Penguen Gıda üye listesine dahil olmak ve Penguen Gıda ile ilgili kampanya, haber, yemek tarifleri hakkında mail almak isterseniz, her sayfamızda bulunan E-Bülten Üyeliği kısmına mail adresinizi girmeniz veya https://confirmsubscription.com/h/t/B66F63DD55A0D55E linkteki formu doldurmanız veya aşağıdaki linke tıklamanız yeterlidir.

Gizliliğinizi nasıl koruyoruz?

Sistemimizdeki verilerin hatali kullanılmasını, kaybolmasını ve değiştirilmesini önlemek amaciyla çok sıkı güvenlik önlemleri aliyoruz. Genel olarak çalisanlarimizin datalariniza erisim hakki yoktur. Sadece sözleşmeli dijital ajansımız, şirket ortakları ve sistem admin’i dataya ulaşabilir ve dataya yapilan her işlem kayit altina alınır. Tüm e-mail adreslerinizin güvenli ve size özel bir ortamda tutulduğundan, asla başka amaçlar için kullanilmadigindan emin olabilirsiniz.

İstenmeyen bir e-mail’i spam olarak raporlama

Üyelikten çıkmak istemenize rağmen mail gelmeye devam etmesi durumunda, musterihizmetleri@penguen.com.tr adresine mail atarak spam olarak bildirebilirsiniz. Emin olun; gelen şikayetleri değerlendiriyor, araştırıyor ve harekete geçiyoruz. Tabii ki mesajin spam oldugu konusunda ISP’leri uyarmak için kendi e-mail saglayicinizin (AOL, Hotmail, Yahoo) “spam olarak bildir” mekanizmasini da kullanabilirsiniz. Bu tip durumlarda ISP’ler gönderdiginiz bilgilere bakarak, iyi göndericileri kötü göndericilerden ayırırlar. Bu tarz veriler dogrultusunda gerekli adımları atmak için bizim gibi güvenilirliği kanıtlanmış firmalar ISP’lerle düzenli olarak çalismaktadir. Ayrıca alternatif olarak spam karalisteleri olusturmus olan saygın gruplarla baglantiya geçerek, sorununuzun belirlenmesini ve bu sorun hakkinda servis saglayicilarin bilgilendirilmesini sağlayabilirsiniz.

Bir e-mail listesinden nasil çıkılır?

Penguen Gıda göndericisinden e-mail almaktan vazgeçmeleri halinde alıcıların üyelikten çıkmalarına izin veren bir link bulunur. Yani her e-mail üyelikten çıkmak için basit ve otomatik bir çözüm içerir.